Apie

Kiekvienas sprendimas reikalauja tikrumo. Jis turi būti pagrįstas realiu pasauliu ir jame vykstančiais principais. Tik tokie atsakymai yra teisingi ir turi ilgalaikį poveikį.

Mūsų komanda gilinasi į įvairias situacijas giliau nei įprasta standartiniuose organizacijų procesuose. Mes pasitelkiame žmogiškųjų mokslų metodus atskleisti priežastinius ryšius konkrečiame kontekste. Tai suformuoja supratimą, kuris yra taikomas tolimesniame vystymesi.
Dėl šio išskirtinio požiūrio į situaciją mūsų komanda dirba su įvairiomis komandomis ties skirtingais projektais nuo produktų kūrimo ir identiteto formavimo iki erdvių planavimo ir bendruomenių įtraukimo. Savo darbu mes siekiame suprasti konkretų fenomeną principiniu lygmeniu ir pritaikyti šias žinias strateginėms problemoms spręsti.

Komanda

 • Eugenijus Kaminskis

  Atidus profesionalas, jungiantis kultūrą, verslą ir inovacijas, o strateginį mąstymą paverčiantis konkrečiai įgyvendinamais etapais. Koncentruojasi į politikos formavimą, kūrybišką vietokūrą ir kultūros ekonomiką.
  Mėgsta maudytis eketėje ir Duke'ą Ellingtoną.

 • Žemartas Budrys

  Tvaraus gyvenimo būdo entuziastas tikslingai jungiantis meną ir inovacijas. Fokusuojasi į tarptautinius projektus, bendruomenių kūrimą, dalinimosi ekonomiką.
  Mėgsta grybauti miške.

 • Dominykas Karpovič

  Entuziastingas idėjų kūrėjas, sprendimus randantis nestandartiniuose metoduose. Inovacijos, sprendimų priėmimo procesas, strategija - jo sritys.
  Mėgsta rytinę kavą ir lėtus pokalbius.

 • Eglė Vitkutė

  Veikli procesų kūrėja, siekianti pozityvaus socialinio poveikio skirtinguose kontekstuose. Koncentruojasi į darnų miestų vystymąsi, bendruomenių įgalinimą, socialines inovacijas, strateginę ir vizualinę komunikaciją.
  Mėgsta italų kalbą ir dalyvaujamąjį teatrą.

 • Julija Šredersaitė

  Diplomatiška profesionalė, lengvai adaptuojanti skirtingus mąstymo būdus, matanti sąryšius tarp skirtingų objektų randa kūrybiškus sprendimus įvairiose situacijose. Jos dėmesio centre - žmonės ir jų gyvenimo kokybės gerinimas.
  Mėgsta ilgus pasivaikščiojimus gamtoje.

  Socialinis poveikis su

  Reach For Change
  Changemakers’ON
  Code Academy Kids
  KTU Startup Space